Opryskiwacz zaczepiany

opryskiwacz polowe Bezpieczne i niezawodne opryskiwacze polowe. Opryskiwacz polowy doskonale sprawdza się podczas prac związanych ze zraszaniem roślin ochronnymi środkami chemicznymi. Urządzenie to wykorzystuje się także do mineralnego nawożenia, stosując w tym celu odpowiednio dobrane płynne nawozy mineralne. Opryskiwacze polowe mają solidną konstrukcję i koła o średnicy dostosowanej do ciężaru. Przykładowo opryskiwacz o pojemności 1000 litrów ma koła o wymiarach 720 x 20, natomiast w 4000-litrowym znajdują się koła 13,6 x 36. Dzięki temu można mieć pewność, że urządzenie poradzi sobie w każdych warunkach polowych i bez trudu uda się z nim dojechać wszędzie tam, gdzie jest to wskazane. Dostosowanie kół do gabarytów opryskiwacza polowego przekłada się również bezpośrednio na bezpieczne użytkowanie sprzętu. Natomiast, by stało się ono również wygodne, opryskiwacze, niezależnie od pojemności i innych parametrów, są wyposażone w regulowany rozstaw kół.

Belka w opryskiwaczach polowych Stanimpex

Rozpiętość belki polowej jest różna i w zależności od rodzaju modelu może mieć różną szerokość. W opryskiwaczach polowych o pojemności 1000 litrów belka ma 12, 15 lub 18 metrów szerokości. Natomiast opryskiwacze polowe 4000-litrowe są wyposażone w belkę, której rozpiętość sięga od 15 do 28 metrów. Belki są też nieco inaczej stabilizowane i tak w modelach o mniejszej pojemności można liczyć na stabilizację mechaniczną z amortyzacją. Natomiast w opryskiwaczu polowym o większej pojemności belka jest amortyzowana z siłownikiem, by wymusić pochył. Inaczej też belkę się rozkłada - w opryskiwaczu o pojemności 1000 litrów belka jest rozkładana ręcznie i podnoszona hydraulicznie. Z kolei w modelu o pojemności 4000 litrów belka rozkłada się automatycznie. Dodatkowo występuje blokada hydrauliczna, która umożliwia otwarcie z jednej strony.

Wyposażenie dodatkowe opryskiwaczy polowych

produkcja opryskiwaczy polowych Każdy opryskiwacz polowy może być natomiast sterowany przez panel, który zamieszcza się w ciągniku. W ten sposób ma się pełną kontrolę nad momentem, w jakim należy zacząć rozpylać ciecz. Ze względu zaś na obecność stałociśnieniowych manualnych zaworów 5-selekcyjnych typu ARAG, bez problemu uda się dostosować moc strumienia, z jaką ciecz będzie rozpylana na danej przestrzeni. To również solidne zabezpieczenie przed niekontrolowanym wyciekiem. Jeśli planuje się wykorzystywać opryskiwacze polowe zarówno do nawożenia, jak i do chemicznej ochrony roślin, będzie to możliwe. Zbiorniki bowiem bardzo łatwo udaje się oczyścić z osadu i resztek pozostałej w nich cieczy za sprawą znajdujących się w nich płuczek wirujących. Chcąc natomiast przymocować urządzenie do ciągnika, można tego dokonać korzystając z zaczepu, który jest skrętny lub sztywny. Dostępne opryskiwacze mają zbiornik o pojemności 1000, 1500, 2000, 2500, 3000 i 4000 litrów. Można je indywidualnie dostosować do swoich potrzeb za sprawą dodatkowego wyposażenia. Do wyboru jest między innymi szeroki wariant kół, pełne sterowanie elektryczne z wbudowanym manometrem, ćwiartkowe rozkładanie belki, czy własne zasilanie hydrauliki. Dzięki tym dodatkowym opcjom opryskiwacz staje się jeszcze bardziej niezawodny, a jego użytkowanie bardziej ekonomiczne.

 

logo Stanimpex

Gorszewice 30
64-530 Kaźmierz

tel. +48 61 29 18 159
fax +48 61 29 59 248

tel. kom. +48 602 157 653
tel. kom. +48 602 852 864

Polowe opryskiwacze rolnicze:
• opryskiwacz 1000 ASH
• opryskiwacz 1500 ASH
• opryskiwacz 1500 ASH BH
• opryskiwacz 2000 ASH BH
• opryskiwacz 2500 ASH BH
• opryskiwacz 3000 ASH BH
• opryskiwacz 4000 ASH BH
• opryskiwacz 5000 ASH BH

Mapa strony:
• Strona Główna
• O firmie
• Oferta
• Wydarzenia
• Do pobrania
• Kontakt
• Polityka prywatności

opryskiwacze hydrauliczne opryskiwacz hydrauliczny opryskiwacz polowy opryskiwacze polowe opryskiwacz zaczepiany opryskiwacze rolnicze opryskiwacz rolniczy opryskiwacze zaczepiane