Opryskiwacz zaczepiany

Wygodny i ekonomiczny opryskiwacz zaczepiany

opryskiwacz zaczepiany Wybierając opryskiwacz zaczepiany, można skutecznie dotrzeć do wszelkiego rodzaju roślin, jakie wymagają chemicznej ochrony lub mineralnego nawożenia. Tym bardziej, iż jest on dostępny w sprzedaży w szerokiej ofercie zarówno pod względem pojemności zbiornika, jak i rozpiętość ramion belki. Urządzenie to może być szeroko stosowane na dużych przestrzeniach, tym bardziej, że są sprzedawane z dodatkowym wyposażeniem. Wśród dodatków znajdują się na przykład różnego rodzaju rozpylacze, które można efektywnie dostosować do zagęszczenia roślin uprawianych na danym polu. Do wyboru są różne rozpylacze marki Lechler: id, idk, idkt, lu oraz lf.

Atuty opryskiwaczy zaczepianych

Najlepiej sprawdza się taki opryskiwacz zaczepiany, który można znaleźć w ofercie firmy cieszącej się dużym zaufaniem, obecnej na polskim rynku od wielu lat. Wtedy bowiem można mieć pewność, że to urządzenie jest wyposażone wyłącznie w markowe podzespoły, które przeszły wszystkie testy bezpieczeństwa i spełniają europejskie normy. Ponadto dobra firma może zagwarantować sprzęt, który jest standardowo wyposażony między innymi w: potrójny system filtrowania, zbiorniczek służący do mycia rąk, a także w ręczną i automatyczną regulację położenia belki. By korzystanie z opryskiwacza zaczepianego było w pełni wygodne, jego zaczep jest skrętny lub sztywny. W ten sposób można opryskiwać rośliny zarówno poruszając się po linii prostej, jak i wtedy, gdy tylko niektóre z nich wymagają zastosowania specjalnej ochrony lub nawożenia. Urządzenie można również wyposażyć w układ, który sprawia, że pompa bez przeszkód zassie ciecz pochodzącą z innych zbiorników. W ten sposób znacznie szybciej udaje się przygotować opryskiwacz zaczepiany do pracy, nie brudząc się przy tym.

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo opryskiwacza zaczepianego

produkcja opryskiwaczy zaczepianych W przypadku zaś kiedy prace należy przeprowadzić po zmroku lub w nocy, przydatne są lampy robocze LED. Dzięki nim uzyskuje się precyzyjne oświetlenie całej belki. Lampy te nie utrudniają rozpylania, a także mogą nieprzerwanie świecić przez kilka tysięcy godzin. By praca stała się jeszcze bardziej przyjemna, można wyposażyć opryskiwacz we własny obieg oleju. Dzięki temu przymocowanie urządzenia do ciągnika zabiera mniej czasu. Nie trzeba bowiem stosować dodatkowych węży hydraulicznych, niezależnie od tego, jaki posiada się model pojazdu. Samemu także można zadecydować o tym, w jaki sposób sterować opryskiwaczem podczas jazdy ciągnikiem. Najbardziej komfortowe jest pełne sterowanie elektryczne, które umożliwia włączanie i wyłączanie oprysku oraz ciśnienie. Taki panel sterujący jest wyposażony w elektryczne sekcje, a także w manometr. Można również skorzystać ze sterowania elektrycznego jedno- lub dwu-funkcyjnego. Pierwszy wariant umożliwia sterowanie włączaniem i wyłączaniem oprysku, a drugi jest dodatkowo wyposażony w ciśnienie. Jednym z największych atutów takich urządzeń jest niewątpliwie wysoka sterowność belką, która w żaden sposób nie przyczynia się do zmniejszenia jej stabilności. W zależności od wyboru opryskiwacza, może mieć ona różną szerokość, od 12 do nawet 28 metrów.

 

logo Stanimpex

Gorszewice 30
64-530 Kaźmierz

tel. +48 61 29 18 159
fax +48 61 29 59 248

tel. kom. +48 602 157 653
tel. kom. +48 602 852 864

Polowe opryskiwacze rolnicze:
• opryskiwacz 1000 ASH
• opryskiwacz 1500 ASH
• opryskiwacz 1500 ASH BH
• opryskiwacz 2000 ASH BH
• opryskiwacz 2500 ASH BH
• opryskiwacz 3000 ASH BH
• opryskiwacz 4000 ASH BH
• opryskiwacz 5000 ASH BH

Mapa strony:
• Strona Główna
• O firmie
• Oferta
• Wydarzenia
• Do pobrania
• Kontakt
• Polityka prywatności

opryskiwacze hydrauliczne opryskiwacz hydrauliczny opryskiwacz polowy opryskiwacze polowe opryskiwacz zaczepiany opryskiwacze rolnicze opryskiwacz rolniczy opryskiwacze zaczepiane