Opryskiwacz zaczepiany

Oferta opryskiwaczy polowych

opryskiwacz polowy Firma Stanimpex oferuje Państwu szeroki wybór polowych opryskiwaczy rolniczych. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością oraz wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii produkcji. Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji opryskiwaczy rolniczych pozwala nam na dostosowanie oferty sprzedażowej do potrzeb każdego Klienta. Produkowane przez nas opryskiwacze rolnicze posiadają różne, zależne od modelu parametry. Najbardziej wymagającym Klientom oferujemy modele o pojemności nawet 5 000 litrów, wydajności pompy do 260 l/min oraz możliwości rozstawienia belki na szerokość aż 28 m.

Wyposażenie opryskiwaczy polowych

Każdy opryskiwacz polowy z serii ASH wyposażony jest w żywiczny zbiornik główny oraz dwa dodatkowe: jeden służący do przemycia układu, drugi do mycia rąk. Opryskiwacze posiadają pompy marki Udor oraz rozwadniacze (górne i boczne, z funkcją mycia butelek). Wszystkie oferowane przez nas opryskiwacze rolnicze odznaczają się stałociśnieniowym, pięciosekcyjnym zaworem znanej i niezawodnej marki Arag. Nasze opryskiwacze posiadają poczwórne obrotowe głowice z rozpylaczami marki Lechler ST 02/03/04 (w standardowej wersji wyposażenia) oraz kołpaki RSM. Mycie zbiornika głównego jest ułatwione dzięki płuczkom wirującym. Istnieje możliwość zaczepu skrętnego lub sztywnego do ciągnika. Wszystkie opryskiwacze są także oczywiście wyposażone w oświetlenie ułatwiające pracę oraz zapewniające bezpieczeństwo. Nasze produkty z serii ASH BH charakteryzują się hydraulicznym podnoszeniem i rozkładaniem belki opryskiwacza z wymuszaniem pochyłu oraz blokadą belki. Lewa oraz prawa strona opryskiwaczy są rozkładane niezależnie, co w praktyce pozwala na korzystanie z jednej albo z dwóch połów belki opryskiwacza. Urządzenia te posiadają filtry hydrauliczne, a sterowanie zaworami odbywa się za pomocą panela w ciągniku.

Wyposażenie dodatkowe dla opryskiwaczy

produkcja opryskiwaczy polowychW ramach wyposażenia dodatkowego proponujemy także szereg ułatwiających pracę funkcji. Wymienne koła w różnych rozmiarach ( o średnicy do 44") pozwolą na dostosowanie konkretnego modelu do różnych ciągników i nawet najtrudniejszych warunków atmosferycznych. Znacznym ułatwieniem dla osoby obsługującej opryskiwacz jest komputer marki Arag. Ćwiartkowe rozkładanie belki, a także pełne lub częściowe sterowanie elektryczne pozwoli na komfortowe korzystanie z opryskiwacza rolniczego i dostosowanie długości belki do wymiarów areału, który ma zostać opryskany. Własne zasilanie hydrauliki opryskiwacza oraz możliwość zaciągania wody z innych zbiorników sprawia, że opryskiwacz polowy jest niezależny od ciągnika i łatwiej jest go ponownie napełnić wodą. Oświetlenie LED pozwala na jeszcze bardziej komfortową i oszczędną pracę po zmroku oraz konserwację urządzenia. Rozpylacze wiodącej marki Lechler (modele ID/IDK/IDKT/LU/DF) zapewniają równomierne rozłożenie oprysku na polu na całej długości belki opryskiwacza rolniczego. Każdy opryskiwacz firmy Stanimpex odznacza się niezawodnością oraz najwyższą jakością wykonania. Są to polskie produkty, w których wykorzystano podzespoły renomowanych, znanych na całym świecie marek. Oferowane przez nas opryskiwacze rolnicze od lat są cenione przez tysiące zadowolonych klientów.

 

logo Stanimpex

Gorszewice 30
64-530 Kaźmierz

tel. +48 61 29 18 159
fax +48 61 29 59 248

tel. kom. +48 602 157 653
tel. kom. +48 602 852 864

Polowe opryskiwacze rolnicze:
• opryskiwacz 1000 ASH
• opryskiwacz 1500 ASH
• opryskiwacz 1500 ASH BH
• opryskiwacz 2000 ASH BH
• opryskiwacz 2500 ASH BH
• opryskiwacz 3000 ASH BH
• opryskiwacz 4000 ASH BH
• opryskiwacz 5000 ASH BH

Mapa strony:
• Strona Główna
• O firmie
• Oferta
• Wydarzenia
• Do pobrania
• Kontakt
• Polityka prywatności

opryskiwacze hydrauliczne opryskiwacz hydrauliczny opryskiwacz polowy opryskiwacze polowe opryskiwacz zaczepiany opryskiwacze rolnicze opryskiwacz rolniczy opryskiwacze zaczepiane