Opryskiwacz zaczepiany

Wielofunkcyjne opryskiwacze hydrauliczne

opryskiwacz hydrauliczny Opryskiwacz hydrauliczny ma szerokie zastosowanie w rolnictwie, jak i w ogrodnictwie. Można dzięki niemu chronić rośliny przed wirusami, pasożytami i czynnikami zewnętrznymi. Ponadto opryskiwacze hydrauliczne doskonale sprawdzają się podczas mineralnego nawożenia. Urządzenia te pozwalają precyzyjnie wykonać wszystkie prace, uwzględniając przy tym szerokość belki, czy regulację kół. Profesjonalne opryskiwacze hydrauliczne są przeważnie wyposażone w dwa zbiorniki. W głównym znajduje się substancja wykorzystywana do opryskiwania roślin, natomiast mniejszy pozwala utrzymać układ w czystości. Ponadto urządzenia te posiadają specjalny zbiorniczek, w którym można umyć ręce. W ten sposób cały mechanizm, a w szczególności wszystkie elementy sterujące pozostają w czystości w trakcie pracy, jak i po niej.

Możliwości opryskiwacza hydraulicznego

Dzięki czteroobrotowym głowicom i rozpylaczom cenionej marki Lechler, można liczyć na bezawaryjne działanie całego systemu. Możliwość włączania i wyłączania ciśnienia oraz dodatkowo podnosi komfort pracy, a, jak można zauważyć, w renomowanych serwisach praktycznie każdy opryskiwacz hydrauliczny jest wyposażony w sterowanie elektroniczne. Jeśli natomiast ciecz, jaka jest potrzebna do opryskania, bądź nawożenia roślin, znajduje się w innym zbiorniku, nie trzeba jej samodzielnie przepompowywać do właściwego pojemnika. Wystarczy bowiem wyposażyć wybrany opryskiwacz w specjalny układ, który pozwoli rozprowadzić ciecz z innego zbiornika. Można w ten sposób nie tylko zaoszczędzić czas, ale również mieć pewność, że wykorzysta się sto procent produktu. Jeśli prace trzeba wykonać wcześnie rano lub późnym wieczorem, bez trudu uda się je przeprowadzić. Urządzenia to są dostępne w oświetleniem LED, które doskonale rozświetla belkę, co pozwala dokładnie wykonać opryskiwanie i nawożenie. Obecność oświetlenia jest też niezwykle pomocna w trudnych warunkach atmosferycznych, na przykład wtedy, gdy jest mgła.

Hydrauliczne oprysiwacze podnoszą komfort pracy

produkcja opryskiwaczy hydraulicznych Warto też zwrócić uwagę na łatwość, z jaką uda się zamocować opryskiwacz hydrauliczny. Zaczep jest sztywny lub skrętny, więc bez trudu uda się opryskać rośliny zarówno poruszając się ciągnikiem po linii prostej, jak i podczas wykonywania zakrętów. Warto również wyposażyć taki sprzęt w niezależny obieg oleju. W ten sposób mocowanie opryskiwacza do pojazdu trwa znacznie krócej, a cała konstrukcja jest znacznie lżejsza. Nie są bowiem już wtedy potrzebne dodatkowe węże hydrauliczne. Zanim wybierze się konkretne urządzenie, warto zwrócić uwagę na podstawowe parametry techniczne. Jednym z najważniejszych jest bez wątpienia pojemność, a może być ona bardzo różna, zwykle od tysiąca litrów do czterech tysięcy litrów. Im zaś większa pojemność, tym większe wymiary konstrukcji i większa średnica kół. Opryskiwacze hydrauliczne różnią się między sobą także dodatkowymi elementami, w jakie można je wyposażyć, by były bardziej funkcjonalne i by zapewniały lepszy komfort podczas pracy. Wszystkie natomiast są wyposażone w podzespoły cenionych producentów, które zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

 

logo Stanimpex

Gorszewice 30
64-530 Kaźmierz

tel. +48 61 29 18 159
fax +48 61 29 59 248

tel. kom. +48 602 157 653
tel. kom. +48 602 852 864

Polowe opryskiwacze rolnicze:
• opryskiwacz 1000 ASH
• opryskiwacz 1500 ASH
• opryskiwacz 1500 ASH BH
• opryskiwacz 2000 ASH BH
• opryskiwacz 2500 ASH BH
• opryskiwacz 3000 ASH BH
• opryskiwacz 4000 ASH BH
• opryskiwacz 5000 ASH BH

Mapa strony:
• Strona Główna
• O firmie
• Oferta
• Wydarzenia
• Do pobrania
• Kontakt
• Polityka prywatności

opryskiwacze hydrauliczne opryskiwacz hydrauliczny opryskiwacz polowy opryskiwacze polowe opryskiwacz zaczepiany opryskiwacze rolnicze opryskiwacz rolniczy opryskiwacze zaczepiane